iclal Aydın Fan Club

Sitemizden yararlanabilmek İçin Lütfen üye olunuz !!!
Durma hemen üye ol !
iclal Aydın Fan Club

♥Eη güzel paylaşımlar ßurda buyruη ♥

11.05.2008 Pazar Süprizi

Paylaş
    iclali_icosu
    Admin
    Admin

Kadın
    __Burcu__ :
    Rep puanı : 3

default 11.05.2008 Pazar Süprizi

Mesaj tarafından iclali_icosu Bir Paz Haz. 15, 2008 3:19 pm

Saçlarım en değerli aksesuarım

Son dönemdeki ışıltısıyla daha da dikkat çeken gazetemizin renkli kalemlerinden İclal Aydın, hayatını ve güzellik sırlarını bizlerle paylaştı

Işığı her dönem farklı parlayan İclal Aydın Türk kadınlarına Koleston’u öneriyor. İclal Aydın, “Saçlarımı değiştirdikten sonra yenilendiğimi hissettim ve saçlarımın ışıltısını sağlayan Koleston’daki Yoğun Parlaklık Veren Bakım Kürü’nden vazgeçemeyeceğimi anladım” diyor. Gazetemizdeki samimi yazılarıyla hayatımızı güzelleştirmek için yol gösteren İclal Aydın ile Koleston’u ve güzellik sırlarını konuştuk...

Yoğun bir temponuz var... Annelik, yazarlık, dizi çekimleri... Kendinize vakit ayırabiliyor musunuz?
    Çalışma tempomun ağırlığı, zamanı çok iyi kullanmam gerektiğini öğretti bana. Zaman planlamasını doğru yaparak kendime ve kızıma vakit ayırmaya çalışıyorum. Kızım her şeyim. Ona vakit ayırmak benim için son derece önemli.
    Kendime de mümkün olduğunca vakit ayırıyorum. Bunun en büyük sebebi de işime duyduğum saygı. Son dönemde oyunculuk ağır bastığı için hem işimi ve ilişkilerimi en iyi biçimde yürütmek, hem de ekranlarda iyi gözükmek için bunu önemsiyorum. Kendime ayırdığım vakit güzellik anlamında olduğu kadar sevdiğim, keyif aldığım şeyleri yapmak olarak düşünülebilir.

Sürekli göz önündesiniz... Oyunculuk da güzel ve bakımlı görünmeyi gerektiriyor. Vücut ve saç bakımınız için neler yapıyorsunuz?
    Gözümü açar açmaz duşa girerim. Saçlarım her gün en az bir kez yıkanıyor. Bu yüzden saç derim için özel bir bakım yapmak zorundayım. Şampuanım, saç kremim, saç bakım kürüm, sabunum, deodorantım ve saç boya markam değişmez. Saç boyam zaten Koleston. Özellikle yeni Yoğun Parlaklık Veren Bakım Kürü’nü kullandıktan sonra Koleston’dan vazgeçmem mümkün değil. Ancak duş jellerim ve banyo sabunlarım çeşitlidir. Vücuduma, bacaklarıma, el ve ayaklarıma ayrı kremler sürerim. Gece ve gündüz gözaltı kremimi ihmal etmem. Parfümsüz güne başlamam. Anlaşıldığı üzere günlük bakımım daha çok bir temizlik düzeni üzerine kurulu.
    Saç, cilt ve bacaklar için su çok önemli. Bu yüzden bol bol su içmeye gayret ediyorum. Çok çalıştığımdan spor yapamıyorum. Zaten salon sporu yapmayı da sevmiyorum. Az ama sık yemek aslında en güzel yöntem. Yürüyüş yapmayı çok severim.

Saç hem kadın hem de erkek için güzellik ve cinsellik simgesi. Sağlıklı ve bakımlı saçlar ise bir kadın için şüphesiz vazgeçilmez... Kadınlara saçlarıyla ilgili mükemmel bir sonuç için neler öneriyorsunuz?
    Güzel saçların ve güzel dişlerin bir insanın vazgeçilmez mücevherleri olduğunu düşünüyorum. Işıltılı saçlarla çevrili bir yüzün, tertemiz dişlerle gülümsemesini hiçbir pırlanta mücevher ile kıyaslamam. Bu nedenle kadınlar saç ve diş bakımlarını ihmal etmemeli. Benim saçlarım kalın telli ve gür. Saçlarım şekillendikten sonra formunu gün içinde uzun süre koruyabiliyor. Sanırım bu da büyük şans. Ayrıca hanımlara şöyle bir önerim var: Saçlarınızı yenilemek istediğinizde saçınızı kesmeyin, rengini değiştirin! Yeniden başlayın, yeni bir siz olun. Bunu kendiniz yapın. Hem eğlenecek, hem de ışık saçacaksınız.

Malum, hem zaman hem de ekonomik koşullar birçok kadının saçlarını evinde boyamasına neden oluyor. Birçok kişi de bunu zevkli bir hale getirmek için saç boyama partileri yapıyor. Siz saçınızı kendiniz mi boyuyorsunuz?
    Evet, evde saçlarımı kendim boyuyorum. Evde saçımı boyarken mektupları okuyorum, e-postaları yanıtlıyorum, gazeteden gönderilmiş biriken postaları açıyorum. Üstelik çok özlediğim evimde de vakit geçiriyorum. Saç boyamak benim için eğlence ve zaman tasarrufu.
    Evde saç boyama alışkanlığı benimle birlikte yakın çevremdeki arkadaşlarıma da yayıldı. Çok samimi bir arkadaş grubum var. Onlarla özel saç boyama seansları yapıyoruz. Bana kahvaltıya geliyorlar. Hepimizin üzerinde pijamalarımız, birbirimizin saçlarını boyuyoruz. Uzun oturulan muazzam bir kahvaltı masası, saçlar boyalı; harika vakit geçiriyoruz.

Saçınız son derece parlak ve güzel görünüyor. Yoğun tempo içinde bu kadar güzel ve bakımlı görünmeyi nasıl başarıyorsunuz?
    Sırrı yeni Koleston’un içinde yer alan muhteşem bakım kürü. Bu kür müthiş bir şey. Saçınızı boyadıktan sonra iki haftada bir Yoğun Parlaklık Veren Bakım Kürü’nü uyguluyorsunuz ve saçınızın parlaklığı bir sonraki boyamaya kadar daha da artıyor. Ayrıca saç besleniyor ve rengi korunuyor. Yoğun Parlaklık Veren Bakım Kürü, yapısı gereği saç kremlerinden daha yoğun. Saç telini neme doyuruyor. Ayrıca kokusu da muazzam. Yumuşacık, pırıl pırıl, dolgun ve son derece sağlıklı saçlar yaratıyor.

Kadınların duygusal bir ilişkiyi bitirdikten sonra soluğu kuaförde aldıkları, ilk önce saçlarında değişiklik yaptıkları birçok araştırma sonucunda ortaya çıkmış bir gerçek... Siz de böyle bir şey yaptınız mı?
    Evet, kadınların duygusal iniş çıkışlarının dışavurumunda saçlar çok önemli bir rol oynuyor. Bir süre önce okuduğum bir makalede, kadınların saç kestirmelerinin altında yatan sebeplerin çok açık olduğu yazıyordu. Sıfırlamak istedikleri ilişkilerin, kötü sonuçlar bırakan olayların ardından kadınlar, saçlarını kestiriyor ve bunu acısız bir mesaj yöntemi olarak kullanıyorlarmış. Ben de geçmişte saçlarımla ilgili bu yöntemi kullandığımı itiraf etmeliyim. Ama artık çok net olarak söyleyebilirim ki saçları kesmek yerine, rengini değiştirmek çok daha eğlenceli ve cesur bir davranış. Yeniden başlamanın en hoş ifadelerinden biri... Ben de saçlarımı değiştirdikten sonra yenilendiğimi hissettim. Artık saçlarım en değerli aksesuarım.

Forum Saati Salı Kas. 21, 2017 5:15 am